IDSD-25-S-02.30
Manufacturer Part Number:
IDSD-25-S-02.30
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.192' (58.42mm, 2.30")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)