IDSD-25-D-09.85
Manufacturer Part Number:
IDSD-25-D-09.85
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.821' (250.19mm, 9.85")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)