PE-0402CH9N1JTT
- Manufacturer Part Number:
- PE-0402CH9N1JTT
- Part of Description:
- FIXED IND 9.1NH SMD
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Inductance :
- 9.1 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Q @ Freq :
- 8 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)