PE-0201CC3N3STT
- Manufacturer Part Number:
- PE-0201CC3N3STT
- Part of Description:
- FIXED IND 3.3NH 320MA 230MOHM SM
- Current Rating (Amps) :
- 320 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 230mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.7GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.013" (0.33mm)
- Inductance :
- 3.3 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Q @ Freq :
- 5 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Tolerance :
- ±0.3nH