IDSD-20-S-03.55
Manufacturer Part Number:
IDSD-20-S-03.55
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.296' (90.17mm, 3.55")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)