IDSD-20-D-11.80
Manufacturer Part Number:
IDSD-20-D-11.80
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.983' (299.72mm, 11.80")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)