IDSD-20-D-03.90
Manufacturer Part Number:
IDSD-20-D-03.90
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.325' (99.06mm, 3.90")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)