IDSD-16-S-04.25
Manufacturer Part Number:
IDSD-16-S-04.25
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.354' (107.95mm, 4.25")
Number of Positions :
32
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)