IDSD-16-D-02.75
Manufacturer Part Number:
IDSD-16-D-02.75
Length :
0.229' (69.85mm, 2.75")
Number of Positions :
32
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)