IDSD-16-D-02.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-16-D-02.50
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
32
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)