IDSD-15-D-04.40
Manufacturer Part Number:
IDSD-15-D-04.40
Length :
0.367' (111.76mm, 4.40")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)