IDSD-13-D-11.42
Manufacturer Part Number:
IDSD-13-D-11.42
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.952' (290.07mm, 11.42")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)