IDSD-13-D-09.84
Manufacturer Part Number:
IDSD-13-D-09.84
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.820' (249.94mm, 9.84")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)