IDSD-12-D-07.85
Manufacturer Part Number:
IDSD-12-D-07.85
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.654' (199.39mm, 7.85")
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)