IDSD-10-S-03.15
Manufacturer Part Number:
IDSD-10-S-03.15
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.262' (80.00mm, 3.15")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)