IDSD-06-S-02.07
Manufacturer Part Number:
IDSD-06-S-02.07
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.173' (52.58mm, 2.07")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)