IDSD-06-D-02.60
Manufacturer Part Number:
IDSD-06-D-02.60
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.217' (66.04mm, 2.60")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)