IDSD-06-D-02.57
Manufacturer Part Number:
IDSD-06-D-02.57
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.214' (65.28mm, 2.57")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)