IDSD-05-S-02.20
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-S-02.20
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.183' (55.88mm, 2.20")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)