IDSD-05-D-05.75
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-05.75
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.479' (146.05mm, 5.75")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)