IDSD-05-D-04.37
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-04.37
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.364' (111.00mm, 4.37")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)