IDSD-05-D-02.36
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-02.36
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.197' (59.94mm, 2.36")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)