IDSD-04-D-07.90
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-D-07.90
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.658' (200.66mm, 7.90")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)