IDSD-04-D-07.10
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-D-07.10
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.592' (180.34mm, 7.10")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)