IDSD-04-D-06.70
Manufacturer Part Number:
IDSD-04-D-06.70
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.558' (170.08mm, 6.70")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)