IDSD-03-D-02.01
Manufacturer Part Number:
IDSD-03-D-02.01
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.167' (51.00mm, 2.01")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)