IDSD-02-S-04.72
Manufacturer Part Number:
IDSD-02-S-04.72
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Number of Positions :
4
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)