IDSD-02-D-04.13
Manufacturer Part Number:
IDSD-02-D-04.13
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.344' (105.00mm, 4.13")
Number of Positions :
4
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)