SFSD-50-28-G-18.00-D-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-50-28-G-18.00-D-NDS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
1.50' (457.20mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)