SFSD-30-28-H-08.50-D-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-30-28-H-08.50-D-NDS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.708' (215.90mm, 8.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)