SFSD-30-28-H-05.20-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-30-28-H-05.20-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.433' (132.08mm, 5.20")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)