DFSG-33-0002
- Manufacturer Part Number:
- DFSG-33-0002
- Part of Description:
- FIXED IND 10A 30 MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 10 A
- DC Resistance (DCR) :
- 30mOhm
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 100°C
- Size / Dimension :
- 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)