SFSD-25-28-G-07.10-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-25-28-G-07.10-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.592' (180.34mm, 7.10")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)