SFSD-20-28-H-10.87-DR-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-20-28-H-10.87-DR-NDS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.906' (276.10mm, 10.87")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)