SFSD-18-28-H-06.25-D-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-18-28-H-06.25-D-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.521' (158.75mm, 6.25")
Number of Positions :
36
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)