SFSD-15-28-G-03.54-DR-NDX
Manufacturer Part Number:
SFSD-15-28-G-03.54-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.295' (89.92mm, 3.54")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)