SFSD-07-30-G-09.84-DR-NDS
Manufacturer Part Number:
SFSD-07-30-G-09.84-DR-NDS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.820' (250.00mm, 9.84")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)