887FU-681M=P3
- Manufacturer Part Number:
- 887FU-681M=P3
- Manufacturer/Brand:
- Toko America Inc.
- Part of Description:
- FIXED IND 680UH 74MA 20 OHM SMD
- Manufacturer :
- Toko America Inc.
- Product Category :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 74mA
- Current Rating (Amps) :
- 74 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 20Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.087" (2.20mm)
- Inductance :
- 680 µH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%