ECS-MPIL0630-220MC
- Manufacturer Part Number:
- ECS-MPIL0630-220MC
- Part of Description:
- FIXED IND 22UH 3A 135 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 135mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Size / Dimension :
- 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%