GL1L5MS220S-C
- Manufacturer Part Number:
- GL1L5MS220S-C
- Manufacturer/Brand:
- Susumu
- Part of Description:
- IND DELAY LINE 2.2NS 1 OHM SMD
- Manufacturer :
- Susumu
- Product Category :
- Delay Lines
- Delay Time :
- 2.2 ns
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)