CTE528SNASF-100073
- Manufacturer Part Number:
- CTE528SNASF-100073
- Part of Description:
- 0.05UH TUNABLE COIL
- Height :
- 0.476" (12.10mm)
- Inductance :
- 50 nH
- Q @ Freq :
- 80 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
- Tolerance :
- ±4%