CTE526HNAF-100313
- Manufacturer Part Number:
- CTE526HNAF-100313
- Part of Description:
- 0.10UH TUNABLE COIL
- Height :
- 0.512" (13.00mm)
- Inductance :
- 100 nH
- Q @ Freq :
- 110 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
- Tolerance :
- ±3%