CDM-136205CS
Manufacturer Part Number:
CDM-136205CS
Manufacturer/Brand:
Century Spring Corp
Part of Description:
DISC O=0.492, I=0.244, T=0.0197
Manufacturer :
Century Spring Corp
Product Category :
Washers
Diameter - Inside :
0.244" (6.20mm)
Diameter - Outside :
0.492" (12.50mm)
Material :
Steel
Plating :
Product Status :
Active
Thickness :
0.020" (0.51mm)