CDM-125205CS
- Manufacturer Part Number:
- CDM-125205CS
- Manufacturer/Brand:
- Century Spring Corp
- Part of Description:
- DISC O=0.472, I=0.205, T=0.0197
- Manufacturer :
- Century Spring Corp
- Product Category :
- Washers
- Diameter - Inside :
- 0.205" (5.21mm)
- Diameter - Outside :
- 0.472" (11.99mm)
- Material :
- Steel
- Plating :
- Product Status :
- Active
- Thickness :
- 0.020" (0.51mm)