16MLSW048100150
Manufacturer Part Number:
16MLSW048100150
Part of Description:
LOCKING SEALING WASHER, 4.80MM I
Diameter - Inside :
0.189" (4.80mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.01mm)
Thickness :
0.056" (1.42mm)