17W07120B
Manufacturer Part Number:
17W07120B
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .522
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Washers
Diameter - Inside :
0.522" (13.26mm)
Diameter - Outside :
0.712" (18.08mm)
Material :
Nylon
Plating :
Product Status :
Active
Thickness :
0.062" (1.57mm)