16FW375032B
- Manufacturer Part Number:
- 16FW375032B
- Part of Description:
- FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .375
- Diameter - Inside :
- 0.375" (9.53mm)
- Diameter - Outside :
- 0.625" (15.88mm)
- Thickness :
- 0.032" (0.81mm)