MSPH-115-F
Manufacturer Part Number:
MSPH-115-F
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
115 MM STEEL SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
6.230" (160.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width