MDCDE51-16-14-A
Manufacturer Part Number:
MDCDE51-16-14-A
Part of Description:
16 MM X 14 MM DISC COUPLING
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.520" (64.00mm) Length