MDCD57-20-15-A
Manufacturer Part Number:
MDCD57-20-15-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
20 MM X 15 MM DISC COUPLING
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length